Berani zahájili zápasovou přípravu na ledě Komety, duel rozsekly až samostatné nájezdy

Hokejisté PSG Berani Zlín vstoupili do série sedmi přípravných zápasů prohrou na ledě Komety Brno 2:3 po samostatných nájezdech. Svěřenci trenéra Rostislava Vlacha prohrávali po úvodní třetině 0:2, ale ve druhé dvacetiminutovce se prosadili v koncovce a srovnali nepříznivý stav. Ve třetí třetině předvedl skvělé zákroky brankář Libor Kašík, který nedovolil soupeři skórovat. Utkání nakonec rozhodly až samostatné nájezdy. V šesté série byl úspěšný Adam Zbořil, zatímco Denis Kindl neuspěl. Branky Zlína dali Jakub Illéš a Jiří Suhrada. V sestavě Beranů se objevilo šest letních posil, nejvíce na sebe upozornil právě střelec první branky v nové sezoně. Další přípravný zápas je na programu ve čtvrtek 18. srpna v 17:30 hodin s Duklou Trenčín, hraje se na ledě PSG arény.