Posilujeme brankoviště! Ze slovenské extraligy přichází zkušený Pavel Kantor

Zlínští Berani před startem letní přípravy na novou sezonu vítají ve svých řadách v pořadí již čtvrtou posilu. Stává se jí zkušený brankář Pavel Kantor, který uplynulé čtyři roky úspěšně strávil ve slovenské nejvyšší soutěži. Ve Zlíně nyní utvoří silnou dvojici s odchovancem Danielem Hufem.

Čtyřiatřicetiletý odchovanec českobudějovického hokeje do světa seniorského hokeje pronikl právě v barvách jihočeského celku, již v mládežnickém věku ale mimo jiné nasbíral cenné zkušenosti během ročního angažmá v Norsku. V domácí extralize posléze odchytal přes 200 utkání, v nichž kromě mateřského celku hájil také barvy Vítkovic, Litvínova, Mladé Boleslavi, Třince a Pardubic. V roce 2019 si krátce vyzkoušel působení na britských ostrovech v barvách Sheffieldu, uplynulé čtyři sezony pak strávil na Slovensku, kde byl oporou Nových Zámků a Zvolenu.

„Pavel je zkušený, klidný a pozičně silný brankář, který během kariéry ukázal, že umí podávat vyrovnané výkony. Jedná se o pracovitého hráče a skvělého profesionála. Věřím, že ve dvojici s Danem Hufem vytvoří silný brankářský tandem.“

Jaroslav Balaštík, sportovní manažer

Pavle, vítáme tě ve Zlíně a přejeme mnoho úspěchů v našem brankovišti!