Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů!
Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. O odpovědi se stará marketingové oddělení, které ale bude odpovídat i na všechny otázky týkající se vedení klubu, obchodní činnosti a dalších odvětví klubů.
Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 911 odpovědí v této kategorii celkem.

Merci (wildiv@seznam.cz - Zlin)
21.10.2023, 02:08
Dobrý den, můj dotaz nebude přímo k aktuálnímu hokeji ve Zlíně, ale chtěla bych se zeptat, jestli by bylo možné ve vašem archivu sehnat nějakou hokejovou fotku člena zlínské síně slávy Karla Skoumala 1916 - 2000. Pokud je příspěvek nevhodný, tak se předem omlouvám.

Odpověď:Dobrý den, Merci,

bohužel já fotku pana Skoumala v databázi nemám, takže nemohu posloužit.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Luděk (luda.o@seznam.cz - Zlín)
17.10.2023, 16:05
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na slevu na dětskou vstupenku, která fungovala minulou sezonu v sektoru G při koupi přes Ticketportal. Nyní je zde sleva pouze pro ZTP. Bude ještě k dispozici nebo tuto sezónu žádnou slevu děti nemaji? Děkuji

Odpověď:Dobrý den, Luďku,

dětská sleva do tohohle sektoru by měla být nastavena. Ověřím to.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Radek (radek.macku1996@seznam.cz - Bylnice)
17.10.2023, 10:25
Dobrý den, Už delší dobu mám pocit že autor článků v isportu pan Koštuřik pořád nějakým způsobem špiní náš klub a ve svých článcích uvádí nepravdivé informace. Myslím, že by nebylo od věci, kdyby mu někdo z klubu napsal nebo si s ním osobně pohovořil. Myslím si, že už to někdy opravdu přehání a jenom přilévá olej do ohně i mezi fanouškama viz. Článek o tom, že někdo v kuklách zaútočil na lapač před prvním letošním derby. Je opravdu zvláštní, že to zveřejnil jenom on a není toho plný internet, jako by se slehla zem. Navíc už se několikrát ukázalo, že vypouští lži. Fanoušci už ho mají plné zuby a věřte, že kdyby ho někdo potkal, ne každý ze zlínských fanoušků by se udržel..

Odpověď:Dobrý den, Radku,

s panem Košťuříkem a stylem jeho psaní osobně nesouhlasím a diskutovali jsme to. Ale to je vše, co mohu. Dokud lidi jeho články čtou, dokud jeho vydavatel jeho články vydává, tak jen dělá svoji práci, za kterou je zaplacený.

Pokud fanoušci nechtějí takové články, tak stačí jedno, aby je nečetli.

Já osobně jsem proti jakýmkoliv restrikcím. Nic totiž nezmůžou. Michal bude psát tak či tak. Ať na stadionu je nebo není. S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Jiří (giordi124@gmail.com - Uherské Hradiště)
16.10.2023, 22:09
Dobrý den, na dotaz ohledně odklonu od tradiční modré a žluté, jste odpověděl, že výrobce vám to tak dodal, ale že je to pořád modrá. Máme to chápat tak, že o klubových barvách nerozhoduje klub, ale výrobce?

Odpověď:Dobrý den, těžko hledat co to znamená tradiční odstín barvy. Pokud vezmeme např. sezonu 89/90, tak i modrá barva je prakticky totožná.

Ale je to částečně tak. Aby výstroj působila kompaktně, tak je potřeba brát ohledy na barvu, kterou dodá výrobce vybavení. Protože kdybychom tohle neřešili, tak nám tady budou psát zástupy fanoušků, že to k sobě neladí.
Vše je tedy velmi subjektivní.

Já osobně jsem s barevnou kombinací v letošní sezoně spokojen.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Petr Hek (hek.petr@seznam.cz - Zlín)
15.10.2023, 18:59
Dobrý den, pane Kožíku, prosím vyřiďte velkou pochvalu Kubovi Štefkovi, který každému zápasu dodává neskutečnou energii. Proto mě napadlo, co třeba některou komerční přestávku nevyzkoušet zapojit celý stadion, pustit hudbu, zhasnout světla a nechat všechno zvedat telefony se svítilnou. Něco podobného udělali v Brně při zápase národního týmu minulý rok. Bylo to na hudbu Sky full of stars od Coldplay. Taky mi chybí měření hlasitosti diváků, které mělo hlavně v zápasech baráže a finále minulý rok úspěch. Z kostky se ztratila grafika, která byla moc povedená, s Baťou a sloganem "Hoši bojovat!". Ve fanzóně před zápasem by byla fajn nějaká fotostěna nebo něco podobného. A poslední dotaz, kde se ztratily propagační billboardy na zápasy? Město už je nechce poskytovat?

Odpověď:Dobrý den,

děkujeme a určitě plánujeme dále pracovat s atmosférou a zlepšovat zážitek pro fanoušky.

S pozdravem
L. Kožík, marketing
Dominik (Kunorza@seznam.cz - Ludkoovice )
11.10.2023, 17:10
Dobrý den,pane Kožíku,. Mohl bych se zeptat ,jak je na tom hráč Jakub Husa.Jestli je sním něco v nepořádku? Nebo je někde na trendů?

Odpověď:Dobrý den, Dominiku,
Kuba je aktuálně zraněný, detaily k zranění v jaké části těla apod. nezveřejňujeme. Brzy by se měl začít připravovat s týmem a doufám, že jej brzy uvidíme opět na ledě.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Tadeáš (tedj89@gmail.com - Holešov)
4.10.2023, 08:20
Dobrý den. Jezdím po extraligových stadionech kde pivo stojí 40kč. Je možnost s tím něco udělat? Za 50 Kč na chance ligu je to fakt dost.

Odpověď:Dobrý den, Tadeáši,
cenová politika je plně v gesci provozovatele, ale každopádně i tuhle problematiku s nimi budeme řešit.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
28.9.2023, 16:22
Dobrý den, asi před půl rokem se mi pod ruky dostal od známého deník s podpisy hráčů, realizačního týmu, ale nejspíš i kustodů a dalších členů týmu ze sezony 2016/17 (celkem 31 podpisů. Podle hráčů, kteří jsou podepsáni jde spíš o poslední část sezony). Dlouhou dobu jsem se snažil přicházet na všechny podpisy, ale bohužel na 3 z nich se mi nepodařilo přijít navzdory tomu, že podpisy byly sdíleny na sociálních sítích, žádný z fanoušků na dané podpisy nedokázal přijít. Chtěl bych se tedy dotázat, zda by bylo možné a zda by byl někdo z klubu ochotný na dané podpisy přijít a dát mi vědět, kdybych dané podpisy zaslal například na e-mail, nebo někam, kde by to bylo pro vás nejvhodnější. Děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, zkuste to zaslat na e-mail kozik@beranizlin.cz a zkusím to porovnat a podívat se na dané podpisy.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
27.9.2023, 22:07
Dobrý den, mohli by jste na fb příspěvek po skončení domácího zápasu pod vysledek vždy ještě dopsat počet fanoušků? Vždy to hledám a marně. Diky za odpověď

Odpověď:Dobrý den, Radime,

zatím nad tím neuvažujeme, snažíme se tam mít co nejméně informací, tak aby to nebylo přeplácané. Počet diváků vždy najdete na hokej.cz v kartě utkání.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Lenka Pavelková (pavelkova.lenka@seznam.cz - Zlín)
27.9.2023, 19:14
Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, proč už nehraje před začátkem utkání naše hymna beranů? Sice píseň od Europe je skvělá, ale naše hymna je myslím pro tuto příležitos o dost lepší :-)

Odpověď:Dobrý den, s kolegou budeme řešit hudbu a vše co z ní reproduktorů. Takže to tam zmíním. Píseň Final Countdown chtěla kabina, aby zněla.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing

Další stránky
123456>>