Dotazy na klub

Zdravíme všechny fanoušky zlínských Beranů!
Do následujícího dotazníku můžete vložit jakýkoliv dotaz na náš klub a my v krátké době odpovíme. O odpovědi se stará marketingové oddělení, které ale bude odpovídat i na všechny otázky týkající se vedení klubu, obchodní činnosti a dalších odvětví klubů.
PSG Berani Zlín

prosím nevyplňovat

Zobrazit: Otázky | Odpovědi

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 829 odpovědí v této kategorii celkem.

Šimon (sominlekes@seznam.cz - Uherský Brod)
31.1.2023, 08:55
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda se zapojíte do akce o kapku lepší hokej už skoro každý klub i v chance lize se k tomu přidal a informoval jak to bude probíhat a na našich stránkách nic nevidím. Hodně štěstí do závěrečné fáze základní časti. Šimon

Odpověď:Dobrý den, zapojíme se v rámci sobotního utkání proti Prostějovu, kdy budou dva hráči hrát v těchto dresech. Více informací dáme ven zítra.
S pozdravem a přáním pěkného dne L. Kožík, marketing
jaroslav ševčík (jaroslavnapajedla@seznam.cz - napajedla)
30.1.2023, 20:31
dotaz proč neni Antonin Stavjana mezi legendami klubu 2 tituly mista světa jsou málo? dekuji za odpověd
Petr Pavlíček: Dobrý den, navážu na dotaz pana Ševčíka ohledně pana Stavjani. Proč není vyvěšen dres nejen jeho, ale také Jaroslava Balaštíka, nebo Rostislava Vlacha? A chystá se v aktuální sezoně podobná slavnost a uvedení osobností do Síně slávy? Děkuji za odpověď.
Mahy: Tady bych si dovolil odpovědět za sebe, např . Stavjaňa nebyl ikonou zlínského klubu, ale převážně hrál jinde a v jeho případě se do Zlína nevrátil ani na sklonku kariéry. Rosťa se sice vrátil, ale v době, kdy už to nebyla žádná hitparáda. Tady je důležité uvědomit si kolik např. kanadských bodů pro Zlín udělal. Jako hráči skvělí, ale v době nejlepšího hokeje hráli jinde. Tak asi tak. Něco jiného je Balaštík. Dres by se měl vystavit hlavně, pokud ten hráč odváděl dlouhodobě pro klub neocenitelné výkony.


Odpověď:Dobrý den, Jaroslave,
shrnul jsem do Vaší odpovědi celou diskuzi, ač to není standartní.

Je potřeba porovnávat Síň slávy zlínského hokeje a Legendy zlínského hokeje. Všichni jmenovaní jsou členové síně slávy zlínského hokeje, seznam naleznete zde: https://www.beranizlin.cz/sin-slavy-zh

Zároveň jmenování není na klubu, ani to nemůže prosadit ze své vůle. K jmenování musí se sejít návrhová a schvalovací komise, což jestli si dobře pamatuji 5 nejstarších legend zlínského hokeje + jeden zástupce klubu.

Při minulém schvalování jsme říkali, že při navýšení na 50 členů Síně slávy a vyvěšení 4 legend (Sedlák, Čajánek, Kožela, Leška) za 2 roky si klub dá pár let přestávku než bude podobná ceremonie.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Petr Pavliček (ppavlicek@centrum.cz - Zlín)
28.1.2023, 23:13
Dobrý den, Denis Kindl nasazel proti Šumperku hattrick a nebyl s ním nikde rozhovor po zápase, žádné dojmy, prostě nic... Jen ve videu popis jeho akcí. Není to trochu málo, nebo tři góly budou dávat kluci pravidelně a nestojí to pak za řeč? :-) Přitom z Kolína jste s ním rozhovor zveřejnili. To nechápu. A ještě se chci zeptat na tiskovku trenera Šumperku pana Bajera. Přemýšleli jste dlouho, jestli jeho proslov vůbec zveřejňovat? Měla tiskovka úspěch ve sledovanosti? Ať se daří a díky za Vaši práci pro klub. Pořád je co zlepšovat, ale v rámci možností odvádite skvělou práci.

Odpověď:Dobrý den, Petře,

je potřeba brát ohled na to, že hrajeme chance ligu, takže není možné stíhat vše extraligově, není na to rozpočet. Ano, více se zaměřujeme na videoobsah, protože máme jasná data, že je po tom vyšší poptávka.
Proč tam nehrál prim Denis. Ten měl rozhovor pro jiná média, takže náš fanoušek si může přečíst např. na Zlínském deníku. Pro nás není efektivní přepisovat stejný rozhovor, jak mají novináři. V podstatě 2 - 3 lidi dělají stejnou práci, ale fanoušek si přečte jen jeden rozhovor. My se nyní potřebujeme zaměřit na unikátní obsah.
Po výhře vždy děláme videorozhovor. A jsem přesvědčený, že v rámci ČR je máme na TOP úrovni. Tady dojde k zhodnocení jednoho hráče plus popis branek a nějaká zajímavost. Následně si jednoho hráče vyberou novináři. My chceme od dneška se zaměřit na nějakého jiného hráče, který nebude v jiných médiích a s ním udělat rozhovor.
Ohledně tiskovky jsme byli hned rozhodnutí. Tiskovka měla velký dosah, ač čtyřnásobný.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Jirka (veceroova@gmail.com - Prostejov )
28.1.2023, 19:14
Dobrý den, hodláte přivést nějakou posilu když Libor Kasik podepsal v Nitře? A jak to bude s 2 golmanem když Honzik konci ve Zlíně ? Hezky den

Odpověď:Dobrý den, Jirko,
žádná další posila nepřijde již, protože přestupní okno skončilo. Brankaři se budou střídat na pozici dvojky. Buď Kořének nebo Synek z juniorky.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Petr Luňák (lunak@gmail.com - Zlín)
26.1.2023, 15:26
Dobrý den, pane Kožíku, mám pár podnětů k domácím utkáním: •Nemohli byste si trochu víc pohrát s nástupem hráčů na led, 7 led zpátky to mělo atomsféru než teď. Když už nic, tak aspoň zkuste zhasnout světla a přidejte k tomu kluky s vlajkami, jak se to dělalo dřív. •Máme krásnou novou kostku, ale vůbec ji nevyužíváme. Po gólu na ní nedáváte záznam, ztratil se i sestřih nejlepších momentů třetiny. Chybí mi i průběžné výsledky ostatních zápasů (na staré kostce bývaly) a nebo tabulka, ale u to si nejsem jistý, jestli ji neukazujete na začátku utkání. Líbí si mi, že pouštíte ohlasy z kabiny. Tato série je super! •Při druhé přestávce chybí soutěž. To je tak těžké vymyslet nějaký program? •Nešlo by více zapracovat na tiskových konferencích? Jsou moc krátké. Děkuji za Vaši práci, a prosím, zkuste aspoň něco z toho zlepšit.

Odpověď:Dobrý den, pane Luňáku,

děkuji za dotaz. Ohledně světel, tak s tím začneme pracovat v nejbližší době. Letos probíhala výměna světel a stále v podstatě probíhá, protože se to dělá za provozu a pokud se nemýlím, tak to není plně nastavené. Ale je v plánu se na to zaměřit.
Nemyslím si, že kostku nevyužíváme, naopak v rámci možností se s ní snažíme pracovat maximálně. Proč nejsou záběry gólů jsem odpovídal níže, jedná se o přání sportovního oddělení. Opakujeme při prvním přerušení. Průběžné zápasy zapracujeme již do dnešního utkání. Sestřih nejlepších okamžiků bývá na konci přestávky. Pokud by bylo velké přání fanoušků, tak to přesuneme na začátek přestávky, ale větší sledovanost to má v tento čas. Proti Šumperku jsem si ověřil, že byly přehrány dle záběrů dostupných i na hokej.cz
Program druhé přestávky aktuálně není možný s ohledem na úspory. Měli jsme je ještě měsíc zpět, nyní nejsou. Vymyslet cokoliv není problém (a vymyšleno máme dost), ale zrealizovat soustu věcí v průběhu zápasu už je náročnější. Má to určité konsekvence, že např. může být další program na přestávku, ale ohrozíme tím, že pak nebudeme stíhat po zápase udělat zmíněné ohlasy z kabiny, protože nestihneme připravit grafiky na soc. sítě apod. On celý zápas je pro nás hodně hektický, protože interně zajišťujeme produkci/foto/video/soc. site/tisk.
Tiskové konference neovlivníme. Osobně si nemyslím, že je správné, aby marketing v rámci TK být aktérem. Marketing zde je moderátor. Jedná se o setkání mezi novináři a trenéry. Zároveň je to ovlivněné tím, že novináři potřebují dále vyzpovídat hráče a potom rychle stihnout uzávěrku novin, aby se to stihlo vydat.
Ale i tak děkuji za velmi podnětný e-mail. Snažíme se na tom pracovat, ale je to vždy něco za něco. Pokud někde přitlačíme (např. v programu utkání, tak někde povolíme fotky/videa/soc. sítě). I tak věřím, že v rámci Chance ligy patříme k absolutní špičce ve všech ohledech - s výjimkou nástupu hráčů na led, to si uvědomuji.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Filip (f.dlabaja@seznam.cz - Zlín)
26.1.2023, 12:51
Pane Kožík, proč má zde na stránkách už delší dobu Tonda Honejsek a Dan Gazda ve statistikách o bod méně než uvádí oficiální zdroj na hokej.cz? To samé platí u Dana Hufa, u nás má menší úspěšnost zákroků něž uvádí oficiální zdroj. Přitom v předzápasových článcích, kde se tito hráči jako nejproduktivnější objevují, máte tyto statistiky správně. Díky za nápravu a ať se daří.

Odpověď:Dobrý den, Filipe,
je to způsobené tím, že dochází ke změnám po utkání, které např. v rámci extraligy byly reportované prostřednictvím souhrnného e-mailu, což jsme lehce upravili. Nyní tento e-mail nechodí a pokud někdo udělá změnu, tak se to nedozvíme.
Články zpracováváme dle webu hokej.cz

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Jarda (mgrbrabec@email.cz - Zlín)
26.1.2023, 10:37
Dobrý den, rád vidím, že se zlepšila celkově hráčská situace i pozice v tabulce, přichází i pohoda do kabiny hráčů a tak si myslím, že by se měla zlepit situace i na jiném místě. Komunikace. Mám na mysli toto: 1) Rád si čtu komentáře o utkání, co na to trenéři apod,ale v posledním komentáři mi chybí jména nejlepších hráčů utkání a také 3 nejlepších Beranů. Proč? 2) Všiml jsem si, že na jiných stadionech ukazují - opakují na kostce kontraverzní situace,ať si to divácí posoudí sami. Přímo vzorně to má např Sparta, kdy vždy ukáží ihned záběry různých situací, i opakovaně. Naši IT pracovníci se bojí, nebo na to nestačí, nebo je jim to jedno. 3) Dále jsem si všiml, že na jiných stadionech v průběhu utkání , v přestávkách, ukazují stavy zápasu z jiných současně hraných utkání v soutěži, dokonce i každou změnu stavu. Snad 10 - 12 x. U nás vzácně, nebo vůbec ne. Je to dáno tím, že na to naši IT kašlou, nebo na to nestačí, nebo se někoho bojí, nebo jim chybí zapálení pro zlínský hokej,.... NEŠLO BY TO ZLEPŠIT? Hraje se přece pro diváky, tak proč pro ně neudělat co jde, když jinde je to běžná věc. Určitě bude přímá účast na stadionu pro diváky přitažlivější. A o to jde. Ne?

Odpověď:Dobrý den, Jardo,

děkuji za dotaz. Děkuji za upozornění. S ohledem na úspory se náš tým výrazně zmenšil, takže nyní nově nastavujeme a zkoušíme procesy, jak by měly fungovat. A v minulém utkání jsem poprvé psal zápis já a tahle drobnost mi utekla. Od dneška tam bude.
Jardo, obávám se, že aktuální porovnání se Spartou je trochu odvážné. Zrovna na Spartě mám přehled jak to funguje a jen režie kostky je tam víc osob než my máme na celou produkci utkání. Tak jak vše v životě, vše je to nákladech a výnosech a i ty se kalkulují na počet osob v hledišti.
Průběžné výsledky jsem si dnes vzal za své, aby se tam alespoň párkrát objevily. Jedná se o placenou službu, která se mu naprogramovat v rámci režie kostky. V extralize jsme to tam takhle pouštěli, ale letos se to z důvodů šetření nákladů nezadalo. Já se pokusím to ručně párkrát během utkání na kostku nahrát. U naší režii v žádném případě zápal nechybí, ale i oproti extralize se jedná o nižší počet osob na podobnou práci, což se někde projevit musí.
V rámci aktuálně možného děláme maximum, ale myslím, že bližší porovnání než Sparta, Třinec jsou jiné týmy Chance ligy v rámci práce s režií a grafikami.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing
Martin (wolverine26@post.cz - Zlín)
25.1.2023, 20:56
Dobrý den, bylo by prosím možné pouštět záznam našich gólů na kostce hned po jejich vstřelení a nečekat až na vyvolávání střelce? Myslím, že střelec se dá vyvolávat i bez záznamu na kostce, popř. asi nikomu z fanoušků nebude vadit se na náš gól podívat ještě jednou ;-) S pozravem Martin

Odpověď:Dobrý den, Martine,

nebudeme. Ale není to kvůli fanouškům, že bychom jim nechtěli udělat radost, ale kvůli přítomnosti videorozhodčího na našem stadionu. Nechceme aby kvůli zobrazení záběru na kostce došlo k přezkoumávání situace a ovlivnění rozhodčích (což by se stát nemělo, ale může). Pochopitelně větší roli to mělo v extralize u coaching challenge, ale věříme, že fanoušci si počkají na další přerušení hry.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Libor Kožík, marketing
Zemánek (1mart2@seznam.cz - Zlin )
16.1.2023, 10:45
Dotaz na pana Hamrlu: Dobrý den, Jaká bude spolupráce s HC Tigers Zlin do budoucna? A co si myslíte o tomto před časem vzniklem klubu ? Je to pro region a hlavně pro klub HC Berani dobře? Do kterého klubu by ste jako rodic a občan Zlína dal své 6 lete dítě do přípravky? A z jakého důvodu? Opravdu Vas moc prosím o nějakou odpověď. Tohle téma je velice důležité. Předem děkuji S pozdravem A. Zemánek

Odpověď:Dobrý den,
nyní už je to vyřešené a od nové sezóny budeme dělat společné nábory malých dětí a jsme jedna skupina, která chce vrátit zlínský hokej tam, kam vždy patřil.
S pozdravem
Robert Hamrla, generální manažer
Lukáš (l_l@seznam.cz - Zlín)
15.1.2023, 23:28
Dobrý den, Je prosím možné na veřejné bruslení zapůjčit dámské brusle? Děkuji.

Odpověď:Dobrý den, Lukáši,
bohužel dámské brusle nemáme v nabídce na zapůjčení.

S pozdravem a přáním pěkného dne

L. Kožík, marketing

Další stránky
123456>>