Dotazy GM

dotazy na generálního manažera

prosím nevyplňovat

Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
RSS kanál ptejte se: Dotazy GM

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 813 odpovědí v této kategorii celkem.

Martin Hampala (martinhampala@seznam.cz - Uherske Hradiste)
20.7.2020, 21:21
Dobry den, chtel bych jen ocenit vasi praci pro zlinsky hokej. Pokud se tedy potvrdi zpravy Idnesu, ze jste byl odvolan. Par veci, se sice nepovedlo, ale za me pravazuji klady. Preji vam vsechno nejlepsi v dalsi praci a hodne stesti. Pokud tedy budete odvolan. Jeste jednou dekuji.
Martin Hampala

Odpověď:Dobrý den. Jak už jistě víte z médií, musím se s Vámi rozloučit. Chtěl bych Vám všem poděkovat za podporu a spolupráci, kterou jste mi v těch třech letech ukazovali. Za ty tři roky se klub posunul ze situace v roce 2017 a já doufám, že nové vedení v tom bude pokračovat. Ať se Beranům daří!
KOSEČEK ROMAN (KOSECEK.ROMAN@SEZNAM.CZ - LUKOV 76317)
25.6.2020, 13:20
Dobrý den pane Hostáku,
Předem děkuji za odvedenou práci , kterou odvádíte pro náš klub tady ve Zlíně . Mám na Vás dva dotazy? Otázka č 1 - jde pomoct klubu jinak než zakoupením permanentky na sezonu (kterou už vlastním ) jako brigáda, finanční dar atd...
Otázka č. 2 - Během sezony jsem byl já a určitě i více lidí nespokojen s hudbou na stadionu , která se ozývala s reproduktorů !!
Hokej je tvrdý sport a myslím si, že zaslouží pořádnou rockovou muziku( kapel je dost i na okolí) než aby tam hrála diskotéka a techno to mi fakt vadí. Nešlo by s tím něco udělat ????
Předem děkuji za odpovědi a vyhlížejme novou sezonu a naše Ševce !!!!!
Roman Koseček

Odpověď:Dobrý den, děkuji za podporu. Ad 1) Možností je víc, během sezony určitě marketing ocení pomoc formou brigády. Teď chystáme kampaň pro fanoušky a partnery jako jste vy. Pracovní název je Hrdý a Čestný partner, kde pomoc bude vítána v jakémkoli řádu. A když už jsme u těch permanentek, co takhle koupit někomu, kdo na hokej nechodí? Pomůžete klubu a třeba získáte dalšího pravidelného návštěvníka a parťáka.
David (gameboycapt@gmail.com - Bystřice pod Hostýnem)
8.6.2020, 18:47
Dobrý den, mám otázku ohledně Generali Česká Cupu, z Vašeho odborného pohledu jaký tým má nejlepší šance na vítězství? Samozřejmě věřím že se podaří Ševcům ale jsou proti nám postaveny lepší týmy z určitých hledisek a plánoval by jste posílení hráčů nebo si hlavní zbraně šetřítr na Extraligu? A taky Váš názor na nesetupovou Extraligu? Děkuji Vám za odpověď a přeji hodně štěstí!

Odpověď:Dobrý den, v této chvíli je těžké hledat favorita, určitě tam musíme počítat Spartu nebo Třinec. Co se týče posilování, teď je nejdůležitější zvládnout ekonomickou situaci.
Jiří Gromus ml. (jirig63@seznam.cz - Hranice na Moravě)
6.6.2020, 20:47
Dobrý den pane Hostáku,
Včera schválil VV ELH podobu hokejového ročníku 2020 - 2021, tedy nesestupovou sezonu. Zajímalo by mě (a myslím, že nejen mne) jaký je na tuto podobu sezony názor managmentu našeho klubu i Váš osobně. Jako fanoušek Beranů doufám, že ikdyž je sezona nesestupová budou se hoši rvát o co nejlepší pozici.
Děkuji Vám za odpověď a přeji Vám i týmu mnoho sil a elánu ve vaší práci.

Jirka

Odpověď:Dobrý den, my v klubu i já osobně preferujeme baráž, ať už v jakékoli podobě. Takže nový systém bereme jako fakt, se kterým se musíme popasovat. Cíl klubu ovšem zůstává stále stejný - postoupit do vyřazovacích bojů a být dobře připraveni na play-off. Takž ano, budeme se rvát o každý bod a doufáme, že nás přijdete podpořit v hojném počtu.
František Pozlovský (fr.pozlovsky@gmail.com - Zlín)
4.6.2020, 21:04
Dobrý den pane Hostáku, chtěl bych se zeptat, jestli neuvažujete do budoucna, že by se permanentky mohli prodávat i na splátky. Já osobně si myslím, že by to mohlo oslovit větší skupinu lidí a to i tu kteří by si normálně permanentky nekoupily a zároveň si myslím, že by byl i větší zájem o dražší místa tzn. že ti co by měli původní záměr si koupit permanentku na stání, tak by se nakonec mohli rozhodnout pro místo na sezení. Touto formou se dají kupovat např. lístky na velké hudební festivaly a myslím, že si to lidé chválí a jsou za tu možnost rádi.

Odpověď:Dobrý den, uvažujeme, ale není to tak jednoduché. Zatím s tím ale nepočítáme vzhledem k časovému rozložení plateb - zejména v letošní, tak složité, sezoně.


2.6.2020, 21:24
Mám návrhy na goal horn na sezónu 2020/21 nebo i klidně Generali Česká Cup, a taky, bude Generali Česká Cup bez diváků? Děkuji za odpověď a hodně štěstí v každém zápase!

Odpověď:Dobrý den, předám na marketing, který řídí program utkání.
Patrik Zůbek (Zubek.Patrik@gmail.com - Valašské Klobouky)
28.5.2020, 13:54
Dobrý den pane Hosták.
V první řadě by jsem vám chtěl poděkovat za Vaši práci pro klub. Jsem velmi rád, že Vás tu máme a hodně Vám fandím. Chtěl bych se vás zeptat, zda není v plánu nějak oživit nástup hráčů na ledovou plochu před zápasem. např. nasvítit žluto modře ledovou plochu a přidat k tomu nějaké efekty. (např. nástup Vsetína je dle mého docela dobře udělaný a nemusí být ani nijak finančně nákladný). Z mého pohledu by to mohlo být hodně atraktivní a docela vyhecovat hráče i fanoušky před zápasem.

Děkuji za odpověď, Patrik

Odpověď:Dobrý den, určitě plánujeme nějaké změny, bohužel technické možnosti nás dost limitují. Určitě bude nějaké nové vstupní video na kostce s motivační hudbou.
Petr Novák (kamarad0000@seznam.cz - Přerov)
23.5.2020, 17:27
Dobrý den,
na soupisce mi chybí jméno Michala Popelky. Počítáte s ním pro příští sezonu ve Zlíně? Nebo kde vlastně bude působit v sezoně 2020/2021

Odpověď:Dobrý den, zatím s Michalem nepočítáme. Uvidíme, jak se situace vyvine.
Milan (milan@seznam.cz - Valasske Klobuky)
21.5.2020, 17:03
Hezky den, mam tento dotaz pane Hostaku - na ten pohár co se ma zacit hrat v srpnu, tak bude na ty zapasy platit jiz nova permanentka ktera je na sezonu 2020/2021 ? S pozdravem Milan.

Odpověď:Dobrý den, všichni doufáme, že diváci budou moci tyto zápasy navštívit. Potom permanentka bude platit, stejně jako na přípravná utkání každou sezonu.
Karel (Lolbuk@seznam.cz - Vracov)
20.5.2020, 08:59
Dobrý den, jsem studentem Univerzity ve Zlíně a přes týden chodím na zápasy a všimnul jsem si, tak jako Vy, že návštěva bývá přes týden slabší. Tak mě napadlo, že by bylo dobré dát studentům nějakou slevu na zápasy v týdnu, lidí by bylo víc a mohlo by se na tom ještě vydělat. Znám spoustu studentů co by to ocenilo, přemýšleli jste o něčem takovém? Každý student UTB má svou kartu s fotkou, kterou se může prokazovat jako student, takže ani ta opatření by nijak zvlášť nezvedla náklady. Děkuji za odpověď.

Odpověď:Dobrý den, váš podnět předám. O studentských utkáních uvažujeme, uvidíme, jak se to podaří připravit do praxe.

Další stránky
123456>>