Aukce: Vydražte si hraný puk z finále proti Vsetínu!

Včera se s fanoušky rozloučili zlínští Berani, kteří zažili rozporuplný rok. Po podzimním tápání se rozehráli do skvělých výkonů, jež v rámci Chance ligy zakončili ve finále proti Vsetínu, které dokázali vyhrát 4:2 na zápasy legendární brankou Martina Novotného v prodloužení. Tento puk bude uschován v Síni slávy zlínského hokeje, ale i vy doma můžete mít jeden z dalších gólových puků z tohohle velkého derby jako připomínku letošní sezony! Do aukce jde 24 herních puků a k tomu jeden velký herní set v okrasném balení.

S nákupem puku získáte kus důležité historie našeho klubu. Z každého utkání jsou v aukci přesně 4 puky, celkem tedy 24 puků, z nichž 21 je gólových. Dvanáct branek vstřelili zlínští Berani a devět soupeři ze Vsetína. Odkaz na celou aukci naleznete zde.

- 6. utkání, Martin Lang, branka na 2:1: Odkaz zde

Z puků na vsetínském kluzišti je zvlášť cenný puk Darka Hejcmana ze druhého utkání, kterým rozhodl důležité utkání: Odkaz zde

Zajímavou nabídkou je také sada šesti hraných puků ve speciálním balení. Zde je velice zajímavý hraný puk z rozhodujícího utkání. Jedná se o puk, který dokázal v posledních vteřinách utkání chytit Daniel Huf při velké šanci Miroslava Holce a zápas tím posunout do vítězného prodloužení. Odkaz zde

Aukce je umožněna díky speciálnímu projektu ve spolupráci mezi společnosti Got Authentic a zlínským hokejovým klubem, kdy byl evidovaný každý puk, který byl použití ve hře.