Dorostenci padli s Českými Budějovicemi, rozhodla druhá třetina

Starší dorost prohrál domácí utkání s Českými Budějovicemi 2:5. Hosté se ujali vedení už v první třetině. Skóre otevřeli Čížek s Novákem, za Zlín snižoval těsně před koncem úvodní části Lukáš Světlík. Berani ztratili šanci vrátit se do zápasu ve druhé třetině, kdy se hráči Motoru třikrát prosadili zásluhou Řezáče, Masopusta a Nováka. V závěru korigoval na konečných 2:5 David Lekeš.
39.kolo, pá 2.2.2018, PSG aréna
Č. Budějovice
2:5
(1:2, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 20. Světlík (Luža), 57. Lekeš (Kozubík, Suhrada) – 8. Čížek (Svach), 10. Novák (Silný, Vávra), 27. Řezáč, 37. Masopust (Krcho, Šafář), 40. Novák (Vávra). Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Maťašovský. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 58. Střely na branku: 32:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:5, 2:5.

Kořének – Holík, Suhrada, Mikulík, Hamrlík, Jaroněk, Janošek, Pavlas, Riedl, Sebera, Podešva, Světlík, Lekeš, Luža, Kozubík, Kristek

Svoboda – Stárek, Vávra, Škola, Svach, Čížek, Šafář, Hubata, Silný, Š. Masopust, Novák, Krcho, Řezáč, Petřík, Vaculík, Čížek, Melichar, M. Masopust, Anderle