Mladí Berani ovládli turnaj v Brně

Ročník 2014 sehráli v rámci přípravy na prestižní turnaj v Českých Budějovicích dvoudenní turnaj v Brně. Zlín vyslal hned dva své celky a oba byly mimořádně úspěšné, získaly totiž zlaté medaile! Velké poděkování patří nejen hráčů za výtečnou reprezentaci klubu, ale i rodičům za podporu!

Turnaj se hrál ve formátu 3x12 minut. Pořádajícím klubem byla Technika Brno, účastnila se i Poruba , dále pak Hradech Králové, Opava, České Budějovice, Znojmo a samozřejmě Zlín.

V sobotu se hrály základní skupiny, v neděli pak na mladé hokejisty čekalo play off! Vzhledem k tomu, že žlutomodrý "A" výběr neztratil ani bod, tak postoupil rovnou do semifinále. "Béčko" mělo cestu sice trošku trnitější, jelikož muselo ve čtvrtfinále přes Znojmo, i tak se ale do bitev o medaile probojovalo.

Jakmile se Berani dostali mezi nejlepší čtyřku, tak je o postup do finále shodně vyzvaly České Budějovice. Oba naše týmy klíčový duel zvládly a postoupily do finále!

"Áčko" čekal těžký zápas s Hradcem Králové, nicméně Berani potvrdili roli favorita a turnaj ovládli vskutku suverénně, bez ztráty jediného bodíku!

"B tým" odehrál finále s Porubou a rovněž uspěl, Zlín tak brněnskému ledu skutečně dominoval a odvezl si dvě zlaté medaile!

"Klukům bych chtěl moc poděkovat za výbornou reprezentaci klubu, musím říci, že jsme si turnaj moc užili. Dá se říct, že jsme to pojali jako takovou přípravu na velmi prestižní turnaj v Českých Budějovicích, který je snad ještě lépe obsazený. Tam se chystáme příští týden a opravdu moc se těšíme!" uvedl po turnaji hlavní trenér ročníku 2014 Petr Žák.