Permanentní vstupenky na Chance ligu: Startujeme 23. května!

Systém prodeje permanentních vstupenek pro nadcházející sezonu doznal významnějších změn! Již nyní si můžete zapsat termín začátku prodeje – pondělí 23. květen 2022. Později vám přineseme bližší informace. Letos si fanoušci poprvé budou moci vybrat ze dvou balíčků permanentních vstupenek. Varianta ZÁKLAD obsahuje základní část a případné čtvrtfinále Chance ligy. Balíček PLUS obsahuje i případné semifinále a finále.

I přes zvyšující se ceny energií a všech vstupů došlo v porovnání s minulým rokem u permanentek na sezení i stání k poklesu ceny. Významnější pokles je patrný u permanentních vstupenek na stání, které jsou nyní cenově dostupnější i pro studenty. Ti jsou základním stavebním kamenem pro tvorbu bouřlivé atmosféry, která Beranům v posledních dvou letech, z důvodů vládních omezení, velmi chyběla.

„Zvažovali jsme možnost zavedení speciálních slev pro studenty. Nakonec jsme se rozhodli nastavit permanentku na stání tak, aby byla už v základní ceně přijatelná jak pro studenty, tak pro všechny příznivce Beranů.“

Libor Kožík, marketingový manažer

Zvolte si rozsah permanentní vstupenky dle své volby!

Nově si u permanentních vstupenek může každý fanoušek zvolit, zda si zakoupí kartu ve variantě ZÁKLAD, nebo PLUS. Rozdíl je v platnosti na případné utkání play-off. Varianta PLUS obsahuje i případné semifinále, finále a následně vyšší slevu na vstupenky na baráž, která je v rámci permanentních vstupenek zcela vyjmuta. Stěžejní je, že žádný držitel permanentní vstupenky se nemusí bát o své místo. To má vždy přednostně zarezervované.

„Rozdělením na variantu ZÁKLAD a PLUS chceme dát fanouškům možnost volby, aby se sami rozhodli, která z možností jim více vyhovuje a jak zlínským Beranům v sezoně věří.“

Libor Kožík, marketingový manažer

Vyšší sleva a upřesnění podmínek pro slevy

Sleva za zvýhodněné permanentky se zvýšila z 50 % na 67 %. Zároveň s tím jsou trochu jinak nastavené pravidla, která budou kontrolována při průchodu přes turnikety. Dětská sleva se vztahuje na děti narozené v roce 2008 a mladší a již není podmínka dalšího nákupu běžné permanentní vstupenky. V rámci osob ZTP/P došlo k srovnání podmínek vstupu pro vozíčkáře a ostatní držitele ZTP/P a jasnému nastavení pro doprovod. Platnost zvýhodněných permanentních vstupenek je automaticky v rámci balíčku PLUS.

Dětská sleva

- platná pro děti narozené v roce 2008 a později

- nutnost mít doklad o datu narození (jízdní průkazka apod.) při vstupu do areálu ZS

ZTP/P

- platná pro držitele platného průkazu ZTP/P

- nutnost mít průkaz ZTP/P při každém vstupu do ZS

- pro doprovod je vždy potřeba zakoupit druhou permanentní vstupenku ZTP/P ve stejné hodnotě

- vstup vozíčkářů (na základě vstupenky) je kapacitně omezen na 10 míst plus doprovod

„Aktuálně nastavená pravidla jsou velmi férová pro všechny držitele průkazu ZTP/P i rodiče dětí. Permanentky jsou zároveň

oproti jednorázovým vstupenkám výhodnější.“

Libor Kožík, marketingový manažer

Kde a kdy se vstupenky prodávají?

Výměna i následný prodej permanentních vstupenek bude probíhat podobně jako v minulém roce. Prodejními dny budou nyní jen pondělí až středa, výhodou však je, že ve středu bude pokladna otevřena minimálně do 18 hodin. V červenci bude pokladna zavřena, ale bude spuštěn on-line prodej nových permanentních vstupenek s možností vyzvednutí již zaplacené permanentní vstupenky v prostorách Zimního stadionu.

Výměna permanentních vstupenek z minulé sezony

- všechny permanentní vstupenky z minulé sezony jsou zarezervované do 8. června, následně se uvolní do volného prodeje

- v období výměn je možné zakoupit si sezonní vstupenku na nerezervované místo

Hlavní pokladna (1. patro ZSLČ)

- možnost platit v hotovosti i kartou

- pondělí a úterý 8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:30, středa 8:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00

- uzavřena v době státních svátků a celý červenec

On-line prodej

- možnost platby dle podmínek společnosti Ticketportal

- prodej volných míst bude zahájen na začátku července

- možnost následného vyzvednutí na ZSLČ


Vstupenky na jednotlivé utkání

Stejně jako v minulé sezoně budou utkání rozdělena do tří kategorii. Letos bude ovšem jiný počet utkání v jednotlivých kategoriích. Kategorie 1 bude zahrnovat dvě utkání, kategorie 2 čtrnáct utkání a zbylých deset bude v kategorii 3. Rozpis jednotlivých zápasů dle kategorií bude zveřejněný v pozdějších měsících. Průměrná cena na utkání je totožná s cenou kat. 2. Vstupenky na každé utkání budou v prodeji přes společnost Ticketportal až do vyprodání. Vstupenka zakoupená na pokladně v den zápasu bude dražší o 20 Kč a bude se i zde moci platit platební kartou.


Klub Jsem Beran!

Klub Jsem Beran pokračuje v činnosti, není ovšem možné do něj nyní vstoupit. Každý člen z minulé sezony nahlásí zájem o prodloužení členství a bude mu zdarma vystavena nová členská karta. Členskou kartu si ale mohou aktivovat i členové, kteří si nezakoupí permanentku na následující sezonu. Aktivace členství na následující sezonu je platná jen do 31. 8. 2022.

„Klub Jsem Beran! pokračuje dále a bude fungovat v daleko vyšší intenzitě než v minulé sezoně. Každý člen obdrží e-mail s bližšími informacemi včetně dalšího harmonogramu.“

Libor Kožík, marketingový manažer