Šimonů vychytal nulu, starší dorost vyhrál ve Vítkovicích, vítěznou branku vstřelil Dvořáček

Starší dorost zvládl důležité utkání sousedů v tabulce východní skupiny. Mladí berani si poradili s Vítkovicemi v poměru 2:0. Vítěznou branku vstřelil Kryštof Dvořáček už v sedmé minutě. V 58. minutě zpečetil osud zápasu Lukáš Světlík. Svůj tým podržel brankář Daniel Šimonů, který čelil 40 vítkovickým střelám a udržel čisté konto.
19.kolo, pá 4.11.2016
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. Dvořáček (Dobiáš), 58. Světlík (Dvořáček). Rozhodčí: Koziol – Barteček, Cabák. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 40:30. Průběh utkání: 0:2.

N. Malík – Bílý, Takáč, Vondál, Kučera, Šulák, Vacula, Kunc – Vojtovič, Gřesík, Žemba, Fridrich, Blaško, Baláž, Bochnak, Mrva, Kylnár, Konečný, Věntus

Šimonů – Janošek, Dřímal, Hamrlík, Jenáček, Marek – Dvořáček, Světlík, Chaluoa, Pröschl, Kočica, Václavek, Lekeš, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška.