Starší dorostenci prohráli v Kladně, rozhodla druhá třetina

Starší dorostenci se vydali do Čech ke dvěma venkovním zápasům. První utkání na ledě Kladna prohráli 2:5. Zlínští sice drželi po dvaceti minutách těsné vedení, ovšem Rytíři ve druhé třetině třemi góly otočili skóre ve svůj prospěch. Mladí ševci navíc za stavu 1:2 nevyužili trestné střílení. Zbytek zápasu už si domácí pohlídali, a tak tři body zůstávají ve středních Čechách. Branky Zlína vstřelili Lukáš Světlík a Filip Weintritt.
43.kolo, pá 23.2.2018, ČEZ stadion
Kladno
5:2
(0:1, 3:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 26. Tržil (Šmatlák), 28. Bernat, 38. Hašek (Čermák, Bernat), 42. Šmatlák (Urban), 51. M. Bláha – 14. Světlík (Dluhoš, Pröschl), 47. Weintritt (Světlík). Rozhodčí: Plachý – Hynek, Hradil. Vyloučení: 9:8, navíc Funk (KLA) 10 min OT. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 50. Střely na branku: 34:38. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2.

Novotný – Funk, Volráb, Šmatlák – M. Bláha, Tržil, O. Bláha, Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Rendla, Čermák, Filip

Kubík – Holík, Dluhoš, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Janošek – Sebera, Podešva, Dvořáček, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Luža, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kozubík