Úspěch čtvrťáků, ovládli turnaj Sev.en Cup v Litvínově!

Dvě naše kategorie - 4. a 3. třída - vyrazily o uplynulém víkendu reprezentovat náš klub do Litvínova, kde se odehrálo první letošní kolo tradičního Sev.en Hockey Cupu. A mladým Beranům se zadařilo, čtvrťáci celý turnaj vyhráli, jejich mladší kolegové byli ve své kategorii druzí!

Sev.en Hockey Cup je již tradičním mládežnickým turnajem, letos jde už o jeho čtvrtý ročník. A Berani jsou jeho každoročním účastníkem, jeden turnaj v průběhu roku také budou organizovat ve Zlíně. První kolo se ale odehrálo v Litvínově, kde naši Berani dokázali zazářit a berou dvě medaile, jednu za první, druhou za druhé místo.

Turnaj láká na atraktivní formát, hraje se 3 na 3 (4. třída) a 4 na 4 (3. třída), vždy na polovinu hřiště. Zajímavým zpestřením jsou také nájezdy po každém zápase, jejich vítěz do tabulky získává extra bod.

K výjezdu se krátce vrátil i hlavní trenér Petr Žák, který s mladými hokejisty do Litvínova vyrazil. „Chtěli jsme, až si to kluci hlavně užijí. Začali jsme společným obědem, na programu jsme měli i procházku po Meziboří. Ale k hokeji... Myslím, že kluci výborně reprezentovali náš klub, musím je moc pochválit za to jak se chovali na ledě i mimo něj. Jsme rádi, že se nám dařilo, nakonec to tedy dopadlo tak, že čtvrťáci skončili první," třeťáci druzí, neskrývá spokojenost zlínský kouč.