V nadstavbě stále bez vítězství. Starší dorost prohrál se Slavií

Série porážek stále nebere konce, starší dorostenci padli už podeváté v řadě. Domácí utkání se Slavií přitom začali lépe – hned ve 3. minutě poslal zlínské mužstvo do vedení Matěj Pröschl. A přestože Pražané skóre otočili, do kabin se po dvaceti minutách šlo za nerozhodného stavu, a to díky Robertu Sedláčkovi, který srovnal na 2:2. Slavia však ve druhé třetině opět odskočila a tentokrát už vedení nepustila. Jako klíčové se v utkání ukázaly být přesilovky – zatímco Zlínští nevyužili ani jednu, Pražané se v početní výhodě trefili dokonce třikrát.
30.kolo, pá 22.12.2017, PSG aréna
Slavia
2:4
(2:2, 0:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Pröschl (Světlík), 19. Sedláček (Dobiáš) – 5. Klapka (Havrda), 12. Hradil (Brož), 30. Brož (Všetečka, Štibingr), 34. Klapka (Štibingr). Rozhodčí: Vrba – Čelechovský, Zapletal. Vyloučení: 10:4, navíc Dobiáš (ZLN) 10 min OT. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 78. Střely na branku: 32:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4.

Kubík – Holík, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Vítek, Janošek, Pavlas – Sebera, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Sedláček, Dobiáš, Fajkus

Pánek – Fiala, Mareček, Štibingr, Zderadička, Macek, Antoš, Srdínko – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Vlček, Vaniš, Houška, Petrák, Klapka