Dorostenci v Třinci schytali vysoký debakl

Proti Ocelářům z Třince se dorostu v této sezoně vůbec nedaří. Také třetí vzájemný zápas mladí Berani prohráli výrazným rozdílem, tentokrát z toho bylo dvanáct obdržených branek a nejvyšší porážka v sezoně. Domácí se dvakrát prosadili hned v první minutě a během úvodní třetiny odskočili Zlínu na rozdíl šesti branek. Čestného gólu se mladí Berani dočkali krátce po druhé přestávce. Extraligový program pokračuje v sobotu, kdy dorostenci budou hostit na domácím ledě Kometu Brno.
3.kolo, čt 9.12.2021, WERK ARENA
Oceláři Třinec
12:1
(6:0, 2:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 1. Gerych (Sikora, Volas), 1. Lipka (Pohludka, Cedzo), 7. Holinka (Pohludka, Cedzo), 17. Pohludka (Cedzo, Holinka), 19. Masnica (Gerych, Sikora), 20. Blaha (Ročák), 31. Pohludka (Cedzo, Masnica), 37. Sikora (Martiňák, Sajdok), 41. Pohludka (Holub, Cedzo), 44. Cedzo (Sikora, Masnkca), 54. Cedzo (Pohludka, Holinka), 57. Pohludka (Sikora, Holub) – 41. L. Heš (Pilát, Marek). Rozhodčí: Pavel – Bartoň, Tvrdý. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Střely na branku: 41:29. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 12:1.

Milota – Solowski, Buják, Ročák, Martiňák, Pospíšil, Holub – Sajdok, Gerych, Holinka, Volas, Pohludka, Sikora, Blaha, Cedzo, Lipka, Masnica, Urbánek.

Málek – Kotala, Stuchlík, Řezníček, Hamrla, Mikel, Špaňhel, Šišák – Urban, Vaculík, Hampl, Holba, L. Heš, Pilát, Marek, Babulík, J. Heš, Klimek.