Dorostenci zlomili sérii proher proti Porubě

Dorostenci konečně získali skalp Poruby, což se jim podařilo až na čtvrtý pokus. Žlutomodří šli do vedení již v první části, ale po přestávce domácí vyrovnali. Třetí a poslední třetina už ale jednoznačně patřila Beranům, kteří skórovali rovnou třikrát a mohli slavit. Ke třem bodům velkou měrou pomohl Dominik Kos, který dva góly sám vstřelil a na jeden nahrál. Mladí Berani tak touto výhrou ukončili šňůru porážek, která čítala pět utkání.
16.kolo, so 4.2.2023, RT TORAX ARENA
Poruba
Zlín
1:4
(0:1, 1:0, 0:3)

Branky a nahrávky: 31. P. Sobol (Jeřábek) – 19. Kos (Schmied, J. Heš), 41. Klimek (J. Heš, Pečner), 48. Kos (Holba, Valášek), 51. Valášek (Kos, Nesrsta). Rozhodčí: Tomeček – Vengřín, Návrat. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 39:33. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

S. Sobol – Jeřábek, Dragon, Pavlíček, Stasjuk, Veselý, Gebauer, Bodnar – Hlaváč, P. Sobol, Yevtiekhov, Indrst, Koida, Hansel, Korpas, Vehovský, Zachariasz.

Kowalczyk – Kotala, Mořkovský, Řezníček, Uřičář, Lukaštík, Řimák, Schmied – Kos, Nesrsta, Holba, Pečner, Valášek, Pešák, Matula, J. Heš, Klimek, Plšek.