Fotografie není přiložena

# Jan Bartko

obránce
22.2.1997 / 25 let / 80 kg / 179 cm / pravá

Profil hráče

Místo narození: Nový Jičín

Předchozí působiště: Tesla Orli Znojmo (ICE Hockey League), VHK Robe Vsetín (1. liga), HCB Ticino Rockets (SL - Švýcarsko), HC Frýdek-Místek (1. liga), HC Oceláři Třinec (střídavý start), HK Nový Jičín (2. liga), HC Oceláři Třinec (U20, U18, U16), HC Nový Jičín (U20, U16).


„Po konci sezony jsem řešil, co dále. Z nabídek bylo prioritou angažmá ve Zlíně a s vedením jsem se domluvil velmi rychle na podmínkách. Přál jsem si hrát tady, neboť klub má nejvyšší ambice v podobě návratu do extraligy. Mým snem a přáním je hrát stabilně extraligu,“

6. KVĚTNA 2022, JAN BARTKO, OBRÁNCE PSG BERANI ZLÍN


Odchovanec Nového Jičína se stal v dresu Třince vítězem dorostenecké i juniorské extraligy. Bývalý mládežnický reprezentant, druhý nejproduktivnější obránce předminulé sezony Chance ligy v dresu Vsetína. V první lize ještě nastupoval za Frýdek-Místek a odehrál téměř dvě stě zápasů s bilancí více než sto bodů. V uplynulé sezoně nastupoval za Znojmo v ICE Hockey League a na mezinárodní scéně si vedl zdatně. Před třemi lety bojoval o místo ve švýcarském týmu HC Lugano, ale z farmy v Ticinu se do hlavního týmu nedostal.


Představení hráče:

Aktuální statistiky

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči

×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín