Jiří Ondráček

# Jiří Ondráček

útočník
3.6.1988 / 34 let / 85 kg / 186 cm / levá

Profil hráče

Místo narození: Zlín

Předchozí působiště: HC Motor České Budějovice (extraliga), PSG Berani Zlín (extraliga), střídavé starty AZ Havířov (1. liga), HC Olomouc (1. liga), Vsetín (2. liga), Přerov (2. liga), Zlín (U20, U18).


„ Celou sezonu jsem v první lize neodehrál, vždycky to bylo jen na chvíli. S Olomoucí jsem kdysi hrál i play-off, ale to už je přes deset let zpátky. Je to náročná a bojovná soutěž, my se s tím ale budeme muset vypořádat. Náš cíl je jasný, věřím, že náš tým bude silný a porveme se o nejvyšší příčky, “

10. května 2022, Jiří Ondráček, útočník PSG Berani Zlín


Zlínský odchovanec, extraligový šampion, nejproduktivnější hráč Beranů v sezoně 2018/19. Před loňskou sezonou se nevešel do sestavy Beranů a poprvé v rámci extraligy změnil dres. Podepsal kontrakt na jihu Čech s opcí a hokejově pookřál, když nastupoval v útoku s Milanem Gulašem a Lukášem Pechem. Odměnou za úspěšnou sezonou mu byla bronzová medaile a 27 bodů v produktivitě. Ve Zlíně působil nepřetržitě 14 sezon v extralize a vybojoval mistrovský titul na jaře 2014, rok předtím hrál nezapomenutelné finále s Plzní. V nejvyšší soutěži odehrál 721 zápasů. Po ročním vydařeném angažmá v Českých Budějovicích přišlo rozhodnutí vrátit se domů, aby pomohl Beranům k návratu do nejvyšší soutěže.


Představení hráče:

Aktuální statistiky

Aktuální statistiky 2021/2022

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Posledních 5 zápasů

nenalezeny žádné aktuální statistiky

Články o hráči

×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín